1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkich członków i ich zaangażowanie powierzamy w naszej modlitwie P. Bogu. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. Po każdej Mszy św. wobec Najświętszego Sakramentu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Oddania – można uzyskać odpust zupełny, przy wypełnieniu zwykłych warunków. Po południu o godz. 16.oo różaniec za zmarłych i następnie Msza św.

2. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. na spotkanie na plebanii zapraszamy członków Rady Parafialnej i zespołu synodalnego.

3. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia br.) we Włoszech nasza parafianka s. Maksymiliana – Ewelina Michałek złoży śluby wieczyste w Stowarzyszeniu Rodziny Niepokalanej i św. Franciszka. Przy tej okazji nasza Parafia zamierza wesprzeć to Zgromadzenie. Jeśli ktoś chciałby do tego dołączyć może dzisiaj złożyć na tacę ofiarę w kopercie opisanej „dla Sióstr Franciszkanek” (nie trzeba podawać własnych danych osobowych). Środki te zostaną przekazane na rzecz tego Zgromadzenia.

— w piątek: święto św. Andrzeja apostoła

5. W środę przypada 9. rocznica konsekracji bp. Andrzeja Jeża. Osobę Pasterza naszej Diecezji i jego posługę polecamy modlitwie wszystkich Parafian.

6. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo.

7. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.

8. W piątek po nabożeństwie wieczornym odbędzie się próba chóru.

9. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota grudnia. Msza św. wotywna i modlitwy do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6:3o. O godz. 16:15 modlitwą różańcową przed Najświętszym Sakramentem rozpocznie się spotkanie modlitewne Grupy św. O. Pio. O godz. 17:oo Msza św.

10. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu – początek nowego roku liturgicznego. Przez cały okres Adwentu w zakrystii będzie można nabyć świece Caritas, które zapalimy na wigilijnym stole. Ofiary przy tym składane są przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W przyszłą niedzielę także zmiana tajemnic różańcowych.