1. Msze św. o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich), 8:3o, 10:oo oraz 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż męskich). Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu nie będzie Mszy św. w kościele. O godz. 15:45 na cmentarzu nabożeństwo czerwcowe; o godz. 16:oo Msza św. i modlitwy za zmarłych.

2. W ciągu tygodnia codziennie o godz. 18:oo Msza św. i nabożeństwo czerwcowe oraz nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy do udziału.

3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w poniedziałek: wspomnienie św. Karola Lwangi i towarzyszy męczenników z Ugandy
— w środę: wspomnienie św. Bonifacego biskupa i męczennika
— w piątek: wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego kapłana i męczennika
— w sobotę: wspomnienie św. Jadwigi królowej

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek czerwca. Możliwość spowiedzi w środę (dla dzieci) i czwartek (dla młodzieży) – od godz.17:oo oraz w piątek (dla dorosłych) – od godz. 16:oo.

5. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 18:oo. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów VII kl. szkoły podstawowej. Po nabożeństwie spotkanie formacyjne.

6. W piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 6:3o. O godz. 17:oo Msza św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego. Następnie Najświętszy Sakrament pozostanie wystawiony do adoracji prywatnej. O godz. 18:45 odśpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 19:oo Msza św. z katechezą dla młodzieży. W pierwszy piątek modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła i zbieramy składkę na potrzeby misji. W piątek także odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: ks. Marek od godz. 8:oo, ks. Piotr od godz. 14:oo.

7. P.O. Akcji Katolickiej przygotowuje pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę 8 czerwca. Koszt 45 zł. Zapisów i wpłat można dokonywać w zakrystii (konieczne jest podanie numeru PESEL do ubezpieczenia). Wyjazd z placu przy kościele o godz. 5:45.

8. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

9. Do wszystkich P.T. Parafian i Gości zwracamy się z przypomnieniem i prośbą, aby na terenie świątyni i jej otoczenia zachować odpowiednio godny strój.

10. W sobotę 15 czerwca (za dwa tygodnie) po wieczornej Mszy św. na spotkanie na plebanii zapraszamy członków Rady Parafialnej i zespołu synodalnego.

11. W zakrystii (według zeszytu) można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W czerwcu prosimy o to mieszkańców ulic: Strażacka, Torowa, Warszawska.