1. Msze św. o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich), 8:3o, 10:oo, 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż męskich) oraz o godz. 16:oo.

2. W liturgii bieżącego tygodnia w obchodzimy:
— we wtorek: wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy
— w środę: wspomnienie św. męczenników japońskich Pawła Miki i towarzyszy

3. W środę Msza św. i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo. Zachęcamy do udziału.

4. W środę po wieczornej Mszy św. na spotkanie w Domu Parafialnym zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej.

5. Składka na tacę w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. W poniedziałek po przyszłej niedzieli (11 lutego) o godz. 18:oo na plebanii odbędzie się spotkanie P.O. Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

7. W zakrystii (według zeszytu) można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W tym miesiącu prosimy o to mieszkańców ulic: Jesionowa, Kamionka, Kasprowicza i Kasztanowa.