1. Msze św. o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich), 8:3o; 10:oo i 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż męskich). Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu o godz. 16:oo różaniec za dusze wypominane i Msza św.

2. We wtorek dla naszej Parafii przypada doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy serdecznie, by nie pozostawiać wtedy kościoła pustego. Proponowany porządek adoracji: https://parafiajasien.pl/category/aktualnosci/wpisy/ Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 6:3o.

3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w piątek: święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
— w sobotę: wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła

4. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 17:oo różaniec za dusze wypominane oraz Msza św.

5. W piątek Msza św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.

6. W przyszłą niedzielę 11 XI obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Po południu o godz. 15:3o różaniec za zmarłych i następnie Msza św. w intencji Ojczyzny a po niej wieczornica w wykonaniu dzieci z Ochronki oraz naszej grupy młodzieżowej. Na to wydarzenie został zaproszony Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego Pan płk Marcin Żal. Przez cały dzień po każdej Mszy Świętej młodzież będzie częstowała wojskową grochówką. Będzie można jej skosztować w salce katechetycznej. Wszelkie ofiary przeznaczone zostaną na działalność Grupy Młodzieżowej. Zachęcamy do ofiarności.
W tym dniu także przypada odpust ku czci św. Marcina w Gnojniku: uroczysta suma o godz. 11:oo.

7. W środę po wieczornej Mszy św. na spotkanie w Domu Parafialnym zapraszamy wszystkich członków P.O. Akcji Katolickiej.
W czwartek na wieczorne nabożeństwo zapraszamy uczniów kl. III gimnazjum oraz kl. VIII szkoły podstawowej.
W piątek po wieczornym nabożeństwie odbędzie się próba chóru.

8. W zakrystii można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W tym miesiącu prosimy o to mieszkańców ulicy Wiśnickiej, Wiśniowej i Zielnej.

9. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim P.T. Parafianom którzy włączyli się w prowadzenie modlitwy różańcowej podczas nabożeństwa październikowego. Dziękujemy także za ofiary złożone na pokrycie kosztów prac na naszym cmentarzu parafialnym. Bóg zapłać!