1. Msze św. z błogosławieństwem złota, kadzidła i kredy o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet), 8:3o, 10:oo i 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn). O godz. 16:oo Msza św. połączona z nieszporami. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. U LSO można nabyć (za dobrowolną ofiarę) kadzidło i kredę do oznaczenia domów. W naszej diecezji dzisiaj jest Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego, które wspiera działania tarnowskich misjonarzy. Ofiary zebrane na składkę przeznaczone zostaną na ten cel.

2. Dziś po wieczornej Mszy św. w sali Domu Parafialnego spotkanie opłatkowe zelatorów róż różańcowych i ich zastępców oraz wszystkich grup parafialnych. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii.

5. Spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej i parafialnego zespołu synodalnego odbędzie się w niedzielę 27 stycznia po wieczornej Mszy św. Wszystkich członków bardzo prosimy o obecność.

6. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia okresu Bożego Narodzenia w naszej Parafii: osobom, które przygotowały wystrój kościoła na ten czas, ofiarodawcom choinek, służbie liturgicznej, chórowi, zespołom muzycznym, śpiewającym psalmy, szafarzom Eucharystii, grupom kolędniczym. Dziękujemy także wszystkim, którzy poprzez przekazane dary wsparli potrzebujących a naszym wolontariuszom Caritas za przygotowanie i przekazanie paczek świątecznych. Bóg zapłać!

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:

07.01.2019 (poniedziałek)
1. ul. Nowy Świat numery parzyste od góry (rozpoczęcie o godz. 15:2o)

08.01.2019 (wtorek)
1. ul. Nowy Świat za cmentarzem i następnie numery nieparzyste od góry (rozpoczęcie o godz. 14:45)

09.01.2019 (środa)
1. ul. Torowa i ul. Kamionka (rozpoczęcie o godz. 14:3o)

10.01.2019 (czwartek)
1. ul. Nowy Świat numery parzyste tylko nowe bloki (rozpoczęcie o godz. 16:oo)

11.01.2019 (piątek)
1. tzw. Górka: ul. ks. Mazurkiewicza od rodziny Kaźmierczyk nr 73 do rodziny Nowak i Kaźmierczyk nr 127 (rozpoczęcie o godz. 14:oo)
2. ul. Kasztanowa od końca do ul. ks. Mazurkiewicza, do rodziny Biłas (rozpoczęcie o godz. 15:oo)

12.01.2019 (sobota)
1. ul. ks. Mazurkiewicza, numery nieparzyste od rodziny Turlej (nr 157) do kościoła (rozpoczęcie o godz. 08:oo)
2. tzw. Pomianowa: ul. Górna, ul. Floriańska (kilka domów), ul. Sądecka numery parzyste (kilka domów), od góry (od rodziny Rudnik, ul. Górna 4) do dołu (rozpoczęcie o godz. 08:oo)

Przypominamy, że kancelaria parafialna w okresie trwania wizyty duszpasterskiej jest czynna jedynie w godzinach porannych (7:oo – 7:45) lub po uprzednim umówieniu się.