1. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich), 8:3o (dla młodzieży), 10:oo (dla dzieci) i 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż męskich). O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Akcji Katolickiej), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym a po jego zakończeniu Msza św.

2. W poniedziałek w naszej Parafii dzień spowiedzi wielkopostnej. Zachęcamy, aby skorzystali z niej wszyscy, nie odkładając jej na okres późniejszy, zwłaszcza na czas Triduum Paschalnego. O godz. 9:oo Msza św. z nauką dla wszystkich, spowiedź od godz. 10:oo do godz. 12:oo. Po południu dalszy ciąg spowiedzi od godz. 17:oo. O godz. 18:oo Msza św. z nauką dla wszystkich a po niej jeszcze możliwość spowiedzi (zakończenie ok. godz. 19:3o).

3. Zakończenie rekolekcji we wtorek. O godz. 8:oo i 18:oo Msza św. z nauką dla wszystkich. W tym dniu będzie zbierana składka na cele rekolekcji.

4. W środę o godz. 17:3o Droga Krzyżowa dla dzieci; następnie Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci kl. III wraz z rodzicami.

5. W czwartek po nabożeństwie wieczornym odbędzie się próba chóru.

6. W piątek o godz. 18:oo Msza św. w kościele, a później Droga Krzyżowa po ulicach Jasienia (jeśli będzie sprzyjająca pogoda). Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w tym nabożeństwie. W tym dniu kancelaria parafialna w godzinach wieczornych będzie nieczynna.

7. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa – pamiątka wjazdu P. Jezusa do Jerozolimy. Przed Mszą św. o godz. 12:oo poświęcenie palm (przy Domu Parafialnym) i procesja do kościoła. Zapraszamy zwłaszcza dzieci. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona cele parafialne.

8. W zakrystii można nabyć jeszcze baranki wielkanocne – symbol naszego włączenia się w dzieło pomocy najuboższym świadczone przez Caritas. Kosze na świąteczną pomoc żywnościową będą wystawione w naszej Parafii do najbliższej środy; następnie zebrane dary zostaną przekazane potrzebującym.