1. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich), 8:3o; 10:oo i 12:oo (zmiana tajemnic różańcowych róż męskich). Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po południu o godz. 15:3o różaniec za dusze wypominane i Msza św. o godz. 16:oo.
 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  — we wtorek: święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  — w środę: wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła
  — w czwartek: wspomnienie św. Marcina z Tours biskupa
  — w piątek: wspomnienie św. Jozafata biskupa i męczennika
  — w sobotę: wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna męczenników
 3. W poniedziałek (jutro) kończy się tydzień zaduszny; o godz. 17:oo różaniec za dusze wypominane oraz Msza św.
 4. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.
 5. W czwartek 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Poranna Msza św. dniu będzie sprawowana o godz. 7:oo (poprzedzona Godzinkami). Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17:oo; po niej (ok. godz. 17:3o) odbędzie się wieczornica patriotyczna pt. „Myśląc Ojczyzna” w wykonaniu naszych dzieci i młodzieży.
 6. W piątek po wieczornym nabożeństwie odbędzie się próba chóru.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku ten dzień jest poświęcony mieszkańcom Libanu, któremu patronuje św. Charbel. Przy kościołach w Polsce odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla tego kraju.
 8. Szpital Powiatowy w Brzesku prosi o przekazanie informacji, że dnia 11 listopada w ramach akcji „Zaszczep się dla Niepodległej” oraz ze względu na wzrastającą ilość zakażeń, organizuje szczepienie przeciw COVID 19 na płycie Rynku w Brzesku obok pomnika św. Floriana w godzinach od 10:oo do 16:oo.