1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo, 12:oo oraz o godz. 16:oo połączona z nieszporami. Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Dzisiaj w naszej Parafii przypada pierwszy dzień nabożeństwa 40godzinnego – adoracji wynagradzającej za grzechy. Prządek nabożeństwa będzie następujący: do południa wystawienie Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i adoracja wspólna a następnie adoracja w ciszy, przed sumą różaniec śpiewany;
od godz. 13:oo zapraszamy mieszkańców ulic: Floriańska, Górna, M. Konopnickiej, Kasprowicza, Torowa, Kamionka (prowadzą zelatorzy różańca)
od 14:oo adorację poprowadzi grupa modlitewna św. O. Pio
od 15:oo półgodzinna adoracja dla dzieci szkolnych prowadzona przez uczniów klas 1 – 4
o godz. 15:3o nieszpory eucharystyczne i Msza św.

3. W przyszłą niedzielę adoracja będzie przebiegać w podobny sposób:
od godz. 13:oo zapraszamy mieszkańców ulic: Nowy Świat, ks. Mazurkiewicza, Warszawska, Klonowa, Strażacka, Zielna (prowadzą zelatorzy różańca)
o godz. 14:oo adoracja dla młodzieży (obowiązkowa dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: kl. VIII)
od 15:oo półgodzinna adoracja dla dzieci najmłodszych: przedszkolnych i szkolnych kl. 0 (prowadzona przez dzieci z Ochronki)

4. W liturgii bieżącego tygodnia w obchodzimy:
w poniedziałek: wspomnienie św. Scholastyki dziewicy
w piątek: święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy

5. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego. Wszystkich naszych chorych powierzamy opiece NMP z Lourdes.

6. W środę Msza św. i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo.

7. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.

8. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele parafialne – prace remontowe w Domu Parafialnym.

9. W poniedziałek po przyszłej niedzieli o godz. 18:oo na plebanii odbędzie się spotkanie P.O. Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.