1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo, 12:oo oraz o godz. 16:oo połączona z nieszporami. Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. W liturgii bieżącego tygodnia w obchodzimy:
— w czwartek: święto św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy

3. W poniedziałek przypada Światowy Dzień Chorego. Wszystkich naszych chorych powierzamy opiece NMP z Lourdes.

4. W poniedziałek o godz. 18:oo na plebanii odbędzie się spotkanie P.O. Caritas. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

5. W środę Msza św. i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo. Na to nabożeństwo zapraszamy uczniów kl. VII.

6. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo. Zachęcamy do udziału.

7. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na cele parafialne – prace remontowe w Domu Parafialnym.

8. W przyszłą niedzielę pierwszy dzień nabożeństwa 40godzinnego – adoracji wynagradzającej za grzechy. Prządek nabożeństwa będzie następujący: do południa wystawienie Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i adoracja w ciszy, przed sumą różaniec śpiewany;
— od godz. 13:oo zapraszamy mieszkańców ulic: ks. Mazurkiewicza, Strażacka, Nowy Świat, Warszawska, Klonowa, Zielna (prowadzą zelatorzy różańca)
— od 14:oo adorację poprowadzi grupa modlitewna św. O. Pio
— od 15:oo półgodzinna adoracja dla dzieci najmłodszych: przedszkolnych i szkolnych kl. 0 prowadzona przez dzieci z Ochronki SS. Służebniczek
— o godz. 15:3o nieszpory eucharystyczne i Msza św.

9. Założycielki nowego Koła Gospodyń Wiejskich w Jasieniu (p. Monika Rożek, Monika Wąs, Paulina Gajda) zapraszają wszystkich już zapisanych do Koła i wszystkich, którzy chcieliby to zrobić na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę (17 lutego) o godzinie 17:oo w sali Domu Parafialnego.