1. Msze św. o godz. 7.oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Akcji Katolickiej). O godz. 16:oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Uczestnicząc pobożnie w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
Dzisiaj przy naszym kościele są zbierane ofiary do puszek przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom. Dzieło pomocy „Ad Gentes” wspiera wiele projektów ewangelizacyjnych, medycznych, edukacyjnych i dobroczynnych w około stu krajach świata. Dlatego zachęcamy do wsparcia tego dzieła.

2. W środę o godz. 16:3o Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17:oo Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 17:oo nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św., o godz. 19:oo Droga Krzyżowa dla młodzieży. Zapraszamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej.

3. Sakrament bierzmowania będzie udzielany naszej młodzieży (kl. III gimnazjum i kl. VIII) w poniedziałek 18 marca o godz. 15:3o w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Triduum przygotowujące do przyjęcia tego sakramentu będzie w naszym kościele w środę, czwartek i piątek o godz. 17:oo. Obecność kandydatów podczas triduum jest obowiązkowa. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16:oo.

4. Próba chóru odbędzie się w piątek po nabożeństwie wieczornym.

5. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele parafialne.

6. W okresie Wielkiego Postu w zakrystii będzie można nabywać baranki oraz paschaliki na stół wielkanocny; dochód jest przeznaczony na działalność Caritas. Zwracamy się też z serdeczną prośbą, by przez okres Wielkiego Postu w sklepach na terenie naszej Parafii wystawione były kosze, do których będzie można składać dary świąteczne dla najbiedniejszych. Przez ten czas kosz na dary będzie także w kościele wraz z puszką, do której można składać ofiary przeznaczone na wsparcie potrzebujących (przy obrazie św. Antoniego). Zbiórka zostanie zakończona 10 kwietnia.

7. W zakrystii można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W tym miesiącu prosimy o to mieszkańców ulic: Klonowa i M. Konopnickiej.

8. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jasienia do Szczepanowa, Pasierbca, Lipnicy Murowanej lub Strzelec Wielkich rozpocznie się Mszą św. sprawowaną w piątek 05 kwietnia o godzinie 19:3o w naszym kościele. W tym dniu w sali Domu Parafialnego będzie otwarte biuro EDK. Będzie jeszcze wtedy możliwe dokonanie zapisu, odebranie rozważań na trasę oraz planu drogi. Szczegółowe informacje na facebooku: https://www.facebook.com/JASIEN.EDK