1. Msze św. są dziś sprawowane o godz. 7.oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; o godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Akcji Katolickiej), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, a po jego zakończeniu Msza św.
  2. W środę o godz. 16:15 będzie Droga Krzyżowa dla dzieci; o godz. 17:oo Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Na to nabożeństwo zapraszamy dzieci kl. III z rodzicami; po nabożeństwie spotkanie formacyjne.
  3. W piątek o godz. 17:oo będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, następnie Msza św. a po niej próba chóru. O godz. 19:oo odbędzie się Droga Krzyżowa dla młodzieży. Zachęcamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej.
  4. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na cele parafialne. Po wieczornej Mszy św. na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
  5. Parafialne rekolekcje wielkopostne i rekolekcje szkolne oraz spowiedź przed świętami Wielkiej Nocy odbędą się w dniach 25 – 29 marca; szczegółowy program podamy za tydzień.
  6. W zakrystii (według zeszytu) można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W marcu prosimy o to mieszkańców ulic: Jesionowa, Kamionka, Kasprowicza i Kasztanowa.
  7. W okresie Wielkiego Postu w zakrystii można nabywać baranki oraz paschaliki na stół wielkanocny; dochód jest przeznaczony na działalność Caritas. Przy ołtarzu bocznym do puszki można złożyć ofiary na wystrój świąteczny kościoła (Grób Boży) – będzie ona wystawiona do Niedzieli Palmowej włącznie. Pamiętajmy także o pomocy dla najuboższych.