1. IV niedziela wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo (rocznica I Komunii Świętej) oraz 12:oo. O godz. 16:oo nabożeństwo majowe i Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Dzisiaj o godz. 18:3o zapraszamy na majówkę z kapelą przy figurze obok domu sióstr.

3. W ciągu tygodnia codziennie o godz. 18:oo Msza św. i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do udziału.

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— we wtorek: święto św. Macieja apostoła
— w czwartek: święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski (jest to także dzień imienin Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża, polecajmy jego posługę Opatrzności Bożej)

5. W piątek po nabożeństwie wieczornym odbędzie się próba chóru.

6. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele parafialne. Przy tej okazji informujemy, że trwają prace remontowe w Domu Parafialnym (rozpoczęła się wymiana instalacji grzewczej oraz drzwi zewnętrznych).

7. W przyszłą niedzielę przypada dzień odpustu ku czci MB Fatimskiej w Parafii w Gnojniku; suma o godz. 11:oo.

8. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składamy serdeczne podziękowanie za dar ołtarza – ofiarę 800 zł przekazaną dla naszej Parafii (na złocenie naczyń liturgicznych). Bóg zapłać!

9. Wyjazd na uroczystość rozpoczęcia peregrynacji obrazu i relikwii św. Jana Pawła II w Diecezji Tarnowskiej przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu będzie w sobotę (18 maja) o godz. 7:oo z parkingu obok kościoła Miłosierdzia Bożego w Brzesku.