1. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania w Polsce. Dzisiaj Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; o godz. 16:oo Msza św. połączona z nieszporami. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
    — w poniedziałek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła
    — we wtorek: święto Podwyższenia Krzyża Świętego; Msze św. z błogosławieństwem relikwiami Krzyża będą sprawowane o godz. 6:3o oraz o godz. 18:oo
    — w środę: wspomnienie NMP Bolesnej
    — w czwartek: wspomnienie św. Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, męczenników
    — w sobotę: święto św. Stanisława Kostki zakonnika, patrona Polski
  3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:oo; w piątek na Mszę św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 18:oo.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:oo odbędzie się obrzęd przyjęcia do Służby Maryjnej.
  5. W przyszła niedzielę będziemy obchodzić także Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Składka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele parafialne.
  6. W niedzielę 26 września (za dwa tygodnie) na spotkanie na plebanii zapraszamy członków Rady Parafialnej i zespołu synodalnego.