1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. O godz. 16:oo Msza św. połączona z nieszporami.

2. Jutro rozpoczyna się w liturgii okres zwykły.

3. W tym tygodniu obchodzimy
— w czwartek: wspomnienie św. Antoniego opata
— w sobotę: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa

4. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.

5. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

6. Za tydzień przypada trzecia niedziela stycznia. Składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego oraz na remont systemu grzewczego w domu parafialnym. Ze względu na wzrost kosztów serdecznie prosimy o wsparcie.

7. Zakończyła się tegoroczna wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim P.T. Parafianom za życzliwe przyjęcie i przekazane ofiary. Bóg zapłać! Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w proponowanym przez nas terminie, w najbliższych dniach może umówić się na czas dogodny dla siebie.

8. Parafia Brzesko-Słotwina zaprasza na Koncert organowy „W przeddzień Światowych Dni w Panamie”, który odbędzie się w kościele pw. MB Częstochowskiej 13 stycznia (niedziela) o godz. 19:oo.