1. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo (z procesją eucharystyczną) i 12:oo; po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe a następnie Msza św.

2. Podczas oktawy Bożego Ciała nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół kościoła będzie codziennie o godz. 18:oo. Zakończenie oktawy w czwartek; po procesji obrzęd błogosławieństwa wianków i dzieci Najświętszym Sakramentem (ze względu na bezpieczeństwo dzieci nie będzie błogosławieństwa indywidualnego). Ponieważ nie będzie w tym roku wspólnego zakończenia roku szkolnego na czwartkowe nabożeństwo zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.

3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w środę: wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego zakonnika
— w piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; po Mszy św. o godz. 18:oo procesja eucharystyczna ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa; jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów (pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach); nie obowiązuje w tym dniu abstynencja od pokarmów mięsnych
— w sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

4. W poniedziałek przypada 8. rocznica objęcia Diecezji przez bp. Andrzeja Jeża. Posługę naszego Pasterza powierzamy modlitwie wszystkich Parafian.

5. We wtorek na nabożeństwo wieczorne zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Po nabożeństwie spotkanie w kościele.

6. Egzamin przed bierzmowaniem odbędzie się w kościele w sobotę 20 czerwca: o godz. 09:oo kl. VII b, o godz. 09:3o kl. VII a. Prosimy wtedy także o obecność rodziców.

7. Składka na tacę w przyszłą będzie przeznaczona na potrzeby Parafii.

8. Zwracamy się z serdeczną prośbą do mieszkańców ul. Floriańskiej, Górnej, Zielnej, Sądeckiej, Wiśnickiej i Wiśniowej, aby podjęli się przygotowania naszej świątyni i jej otoczenia na tegoroczną uroczystość odpustową.

9. Brzeski Sanepid zwraca się z prośbą o przypomnienie, że w obecnej sytuacji epidemicznej nadal jest konieczne zachowanie dystansu od innych osób lub zasłanianie ust i nosa.