1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku jest on poświęcony mieszkańcom Libanu. Przy kościołach w Polsce odbywa się zbiórka do puszek na pomoc dla tego kraju.
    Msze św. będą dziś sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; po południu o godz. 16:oo różaniec za zmarłych i po nim Msza św.
    — w środę: wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej zakonnicy
    — w czwartek: wspomnienie błogosławionej Karoliny dziewicy i męczennicy
    — w sobotę: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego kapłana
  3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.
  4. W sobotę 20 listopada o godz. 19:oo w Sanktuarium św. Jakuba w Brzesku będzie miał miejsce 16. Synaj Okręgu Brzeskiego w ramach przezywania z Papieżem XXXVI Światowego Dnia Młodych. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich młodych z naszej parafii (w tym także kandydatów do bierzmowania). Każdy z uczestników spotkania otrzyma pamiątkę. Program znajduje się w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej; szczegóły można uzgadniać z ks. Dariuszem.
  5. W przyszłą niedzielę kończy się rok liturgiczny – obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu przypada święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele parafialne.
  6. W tym tygodniu w sprawach kancelaryjnych prosimy zgłaszać się do ks. Dariusza.
  7. Spotkania grup w tym tygodniu:
    — we wtorek o godz. 18:oo lektorzy
    — w środę po nabożeństwie wieczornym dzieci z klasy 3 wraz z rodzicami
    — w piątek po wieczornym nabożeństwie próba chóru
    — w piątek o godz. 19:oo grupa młodzieżowa
    — w sobotę o godz. 09:oo ministranci i kandydaci na ministrantów