1. Dziś obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo, 12:oo oraz o godz. 16:oo połączona z nieszporami.

2. Dzisiaj w naszej Parafii „Dzień Seniora” przygotowany przez P.O. Akcji Katolickiej. Spotkanie odbędzie się w sali Domu Parafialnego po zakończeniu popołudniowej Mszy św. Podczas spotkania uczniowie kl. IV szkoły podstawowej wykonają program artystyczny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Szanownych Seniorów naszej Parafii do udziału w tym spotkaniu.

3. We wtorek na godz. 18:oo na Mszę św. z katechezą przygotowującą bezpośrednio do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy uczniów III kl. gimnazjum.

4. W środę o godz. 18:oo Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów kl. VI.

5. W piątek o godz. 18:oo Msza św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na to nabożeństwo dzieci kl. III wraz z rodzicami.

6. W piątek po wieczornym nabożeństwie odbędzie się próba chóru.

7. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Składka na tacę w przyszłą niedzielę jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8. Grupa Parafian pragnie zaprosić do udziału w Nowennie Pompejańskiej o pokój na świecie oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, która będzie odprawiana w naszym kościele w dni powszednie po porannej Mszy św., w niedziele o godz. 14;3o od 23 kwietnia do 15 czerwca.