1. Msze św. będą dziś sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo oraz 12:oo; po południu o godz. 16:oo nabożeństwo majowe i następnie Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne (prace na nowej części cmentarza).
    Dzisiaj dzień odpustu ku czci MB Fatimskiej w Gnojniku; suma o godz. 11:oo.
  2. W ciągu tygodnia codziennie o godz. 18:oo Msza św. i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do udziału.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
    — w poniedziałek: święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski (jest to także dzień imienin Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża, polecajmy jego posługę Opatrzności Bożej)
    — w środę: wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego kapłana
  4. Informujemy, że wyczerpały się możliwości przyjmowania intencji do odprawienia w Parafii na bieżący rok kalendarzowy. O rozpoczęciu przyjmowania intencji na kolejny rok poinformujemy w ogłoszeniach (po wakacjach).