1. Msze św. są sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo, 12:oo oraz o godz. 16:oo połączona z nieszporami. Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego. Bardzo prosimy o ofiary na ten cel.
  2. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
    — w poniedziałek: wspomnienie św. Antoniego opata
    — w środę: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa
    — w piątek: wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy
  3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym tygodniu przypada też Dzień Babci (piątek) i Dzień Dziadka (sobota).
  4. W środę zapraszamy na Mszę św. w intencjach nowennowych i nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.
  5. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
  6. Członkowie naszego P.O. Akcji Katolickiej będą prowadzić modlitwę różańcową w RDN Małopolska 20 stycznia (czwartek) o godz. 19:oo. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę drogą radiową.