1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo.
O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Akcji Katolickiej), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, a po jego zakończeniu Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne.

2. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. z nabożeństwem do św. Józefa o godz. 6:3o oraz o godz. 17:oo.

3. W środę o godz. 16:3o Droga Krzyżowa dla dzieci, następnie Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów kl. VII.

4. W piątek o godz. 17:oo nabożeństwo Drogi Krzyżowej a następnie Msza św. O godz. 19:oo Droga Krzyżowa dla młodzieży. Zachęcamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba chóru.

6. W okresie Wielkiego Postu w zakrystii można nabywać baranki oraz paschaliki na stół wielkanocny; dochód jest przeznaczony na działalność Caritas.

7. Uprzejmie prosimy tych wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę do Wilna do drugiego autokaru o wpłatę zaliczki w najbliższym czasie. Informujemy, że zostało jeszcze ok. 6 miejsc wolnych. Więcej informacji u ks. Piotra