1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; o godz. 16:oo Msza św. połączona z nieszporami.
  Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne.
 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  — we wtorek: wspomnienie św. męczenników koreańskich
  — w środę: święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty
  — w piątek: wspomnienie św. Pio z Pietrelciny kapłana
 3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18:oo; w piątek na Mszę św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 18:oo.
 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkania stanowe: o godz. 8:3o Msza św. dla młodzieży, o godz. 10:oo – dla dzieci. Po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17:oo) na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Prosimy wszystkich członków o obecność.
 5. W przyszłą niedzielę odbędzie się coroczna zbiórka do puszek z przeznaczeniem na uczelnie katolickie.
 6. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie zaprasza do udziału w 41. Diecezjalnej Pielgrzymce w intencji trzeźwości do Szczepanowa. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 24 (apel maryjny i czuwanie modlitewne o godz. 21:oo) i 25 września (Droga Krzyżowa o godz. 10:15; Msza św. o godz. 11:oo). Program znajduje się na afiszu w gablocie ogłoszeń oraz na naszej stronie internetowej (aktualności/wpisy).