1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Caritas), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym a po jego zakończeniu Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele parafialne.
    Po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17:45) na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków.
  2. W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości św. Józefa oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. z nabożeństwem do św. Józefa będzie o godz. 6:3o.
  3. W środę o godz. 16:3o nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci a następnie Msza św. nowennowa i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
  4. Uczniów kl. VIII zapraszamy na triduum przed przyjęciem sakramentu bierzmowania; spotkania będą w kościele w środę i czwartek o godz. 18:3o oraz w piątek o godz. 19:oo.
  5. W piątek o godz. 17:oo będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, następnie Msza św. a po niej próba chóru. O godz. 19:oo odbędzie się Droga Krzyżowa dla młodzieży. Zachęcamy do wspólnego rozważania Męki Pańskiej.
  6. W sobotę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości życia. Rozpoczniemy w tym dniu parafialne rekolekcje wielkopostne. Program jest umieszczony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej Parafii. Zapraszamy wszystkich P.T. Parafian do udziału w naszej wielkopostnej refleksji.
  7. W piątek za dwa tygodnie będzie miała miejsce Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona w naszym kościele Mszą św. o godz. 19:oo. Szczegółowe informacje na plakatach oraz na facebooku https://www.facebook.com/JASIEN.EDK. Zapisu można dokonać drogą elektroniczną.
  8. W zakrystii można nabywać baranki wielkanocne i paschaliki; włączamy się w ten sposób w dzieło Caritas i pomoc najuboższym. Dary rzeczowe można składać do 22 marca, później paczki zostaną przekazane potrzebującym.