1. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo (z procesją eucharystyczną) i 12:oo. Po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe a następnie Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby parafialne (prace na nowej części cmentarza).
  2. Podczas oktawy Bożego Ciała nabożeństwa eucharystyczne z procesją wokół kościoła sprawujemy codziennie o godz. 18:oo. Zakończenie oktawy w czwartek; po procesji obrzęd błogosławieństwa dzieci.
    — we wtorek: wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika
    — w czwartek: uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
    — w piątek: uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; po Mszy św. o godz. 18:oo procesja eucharystyczna ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa; jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów (pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach); nie obowiązuje w tym dniu abstynencja od pokarmów mięsnych
    — w sobotę: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  4. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego będzie sprawowana w piątek o godz. 8:oo. Zapraszamy także rodziców, nauczycieli i wychowawców.
  5. Od przyszłego tygodnia przez cały okres wakacji Msze św. w niedziele będą sprawowane o godz. 7:oo, 9:oo, 11:oo i 16:oo. W dni powszednie w okresie wakacyjnym Msze św. wieczorne będą sprawowane tylko w środy (z nowenną do MB Nieustającej Pomocy) i piątki (z modlitwami do Miłosierdzia Bożego).
  6. W lipcu w sprawach kancelaryjnych należy zwracać się do ks. Dariusza.
  7. W poniedziałek 4 lipca jest planowana wycieczka dla dzieci na Pustynię Błędowską oraz zwiedzanie zamku w Rabsztynie. Zapisy do 26 czerwca u s. Racheli; koszt 50 zł.