1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś przypada Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego i Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Dzisiaj jest także święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkich członków i ich zaangażowanie powierzamy P. Bogu w naszej modlitwie.
  Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo – po każdej Mszy św. wobec Najświętszego Sakramentu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Oddania (można uzyskać odpust zupełny, przy wypełnieniu zwykłych warunków); po południu o godz. 16:oo różaniec za zmarłych i następnie Msza św.
  Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na potrzeby parafialne.
 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  — w poniedziałek: wspomnienie ofiarowania NMP
  — we wtorek: wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy
  — w czwartek: wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy męczenników wietnamskich
 3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo; w piątek na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.
 4. W piątek po wieczornym nabożeństwie odbędzie się próba chóru.
 5. Za tydzień przypada pierwsza niedziela Adwentu – początek nowego roku liturgicznego. Na Mszę św. o godz. 8:3o zapraszamy młodzież; o godz. 10:oo Msza św. dla dzieci. Przez cały okres Adwentu w zakrystii będzie można nabyć świece Caritas, które zapalimy na wigilijnym stole. Ofiary przy tym składane są przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 6. Jeśli ktoś dysponuje choinkami do wycięcia (w celu bożonarodzeniowej dekoracji naszego kościoła) prosimy o kontakt w zakrystii lub bezpośrednio do p. Andrzeja Kantka z Rady Parafialnej.