1. W naszym kościele Msze św. są dzisiaj sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo, 12:oo; po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa a następnie Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby parafialne.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w środę: święto narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. Od jutra w dni powszednie Msze św. wieczorne będą sprawowane tylko w środy z nowenną do MB Nieustającej Pomocy oraz w piątki z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego; w pozostałe dni Msza św. będzie tylko rano (do końca czerwca z nabożeństwem do Najświętszego Serca P. Jezusa).

4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:oo odbędzie się uroczystość I Komunii św. Ze względu na sytuację epidemiczną świątynia będzie dostępna jedynie dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych. Prosimy wszystkich P.T. Parafian o uczestniczenie we Mszy św. o innej godzinie. Spowiedź dla dzieci będzie w sobotę o godz. 8:oo.

5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w naszej Parafii: s. Zakrystiance oraz wszystkim przygotowującym otoczenie kościoła; lektorom i ministrantom; chórowi parafialnemu; noszącym sztandary, feretrony i baldachim; rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty – Bóg zapłać!

6. W związku z podwyższeniem kosztów wywozu nieczystości i naliczeniem wysokich opłat zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich P.T. Parafian o zabieranie cmentarnych śmieci do własnych gospodarstw. Wiemy, że jest to spora uciążliwość ale pozwoli to na zmniejszenie kosztów utrzymania cmentarza, które stają się poważnym obciążeniem dla kasy parafialnej. Bóg zapłać za zrozumienie!