1. W naszym kościele Msze św. są dzisiaj sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa a następnie Msza św. Po wieczornej Mszy św. na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy wszystkich członków i prosimy o obecność.
 2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  — w poniedziałek: uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  — w czwartek: wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy
  — w piątek: wspomnienie św. Ireneusza biskupa i męczennika
  — w sobotę: uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:oo, 9:oo, 11:oo oraz o godz. 17:oo z nabożeństwem czerwcowym; składka w tym dniu jest przeznaczona na tzw. świętopietrze (do dyspozycji Papieża)
 3. Od jutra w dni powszednie okresu wakacyjnego Msze św. wieczorem będą sprawowane tylko w środy z nowenną do MB Nieustającej Pomocy oraz w piątki z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego; w pozostałe dni Msza św. będzie tylko rano (w czerwcu z nabożeństwem do Najświętszego Serca P. Jezusa). We wszystkie niedziele wakacji Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 9:oo, 11:oo oraz o godz. 16:oo w połączeniu z nieszporami.
 4. W sierpniu przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – nasz odpust parafialny. Już dzisiaj serdecznie prosimy mieszkańców ul. Konopnickiej numery nieparzyste, Jesionowej i Kasztanowej aby zadbali o przygotowanie oraz wystrój naszej świątyni i jej otoczenia na tę uroczystość.
 5. W dniach od 29 czerwca do 7 lipca 2024 r. sanktuarium NMP w Tuchowie będzie obchodzić uroczystości odpustowe. Dokładny plan odpustu znajduje się na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy do zainteresowania i uczestnictwa w tym wydarzeniu.