1. Msze św. z naukami stanowymi o godz. 7:oo, 8:3o (dla  młodzieży), 10:oo (dla dzieci), 12:oo oraz o godz. 16:oo. Po  wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17:oo) na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej
  i parafialnego zespołu synodalnego Wszystkich członków bardzo prosimy o obecność.
 2. Dzisiaj w naszej Parafii drugi dzień nabożeństwa 40godzinnego – adoracji wynagradzającej za grzechy. Porządek nabożeństwa jest następujący: do południa wystawienie Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. i adoracja wspólna; następnie Najświętszy Sakrament pozostanie wystawiony dla adoracji prywatnej do  rozpoczęcia kolejnej Mszy św., przed sumą różaniec śpiewany;
 • od godz. 13:oo zapraszamy mieszkańców ulic: Wiedeńska, Jesionowa, Kasztanowa, Sądecka, Wiśnicka, Wiśniowa (prowadzą zelatorzy różańca)
 • o godz. 13.30 przerwa w adoracji ze względu na pogrzeb
 • od godz. 15:oo półgodzinna adoracja dla dzieci szkolnych prowadzona przez uczniów klas 1 – 4
 • o godz. 15:3o nieszpory eucharystyczne
 1. W przyszłą niedzielę adoracja będzie przebiegać w podobny sposób:
 • od godz. 13:oo zapraszamy mieszkańców ulic: Floriańska, Górna, Konopnickiej, Kasprowicza, Torowa, Kamionka (prowadzą zelatorzy różańca)
 • od godz. 14:oo adorację poprowadzi P.O. Akcji Katolickiej
 • od 15:oo półgodzinna adoracja dla dzieci szkolnych prowadzona przez uczniów klas 5 – 7 a także dla klasy VIII i III gimnazjum, która została przeniesiona z dnia dzisiejszego ze względu na pogrzeb
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota marca. Możliwość spowiedzi w środę (dla dzieci), w czwartek (dla  młodzieży) oraz w piątek (dla dorosłych) – we wszystkie dni rozpoczęcie o godz. 16:oo.
 2. W środę Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o  godz. 17:oo.

 

 1. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i  Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 17:oo. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów III kl. gimnazjum oraz VIII  kl. szkoły podstawowej.

 

 1. W piątek Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa
  o godz. 6:3o. O godz. 17:oo Msza św. i modlitwy do  Miłosierdzia Bożego a następnie adoracja prywatna. Adorację zakończymy śpiewem Litanii do Najświętszego Serca P. Jezusa, po  którym zostanie odprawiona Msza św. z nauką dla młodzieży (o  godz. 19:oo). Pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej. Składka na tacę w pierwszy piątek jest przeznaczona na misyjne dzieło kościoła. W piątek też odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: ks. Marek od godz. 8:oo, ks. Piotr od godz. 13:3o.

 

 1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 

 1. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Wilna. Osoby, które zapisały się do pierwszego autokaru proszone są o wpłatę zaliczki jeśli jeszcze tego nie uczyniły. Natomiast są jeszcze miejsca w drugim autokarze. Zapisy i więcej informacji u ks. Piotra.

 

 1. W parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku odbędzie się kurs Przedmałżeński. Rozpoczęcie w piątek, 8 marca o 19.00 w sali teatralnej. Program przewiduje 10 spotkań w kolejne piątki i soboty. Kurs przeznaczony jest dla par narzeczonych ze względu na zajęcia warsztatowe z psychologami. Nie ma możliwości indywidualnego uczestnictwa. Zapisy na pierwszym spotkaniu.