1. Msze św. o godz. 7.oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Caritas), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym a po jego zakończeniu Msza św.

2. W tym tygodniu (środa, czwartek, piątek) odbędą się rekolekcje szkolne. Rodziców prosimy o dopilnowanie udziału dzieci w spotkaniach rekolekcyjnych (przeczytać program).

3. W środę o godz. 17:oo Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Na to nabożeństwo zapraszamy dzieci kl. III z rodzicami. W tym dniu nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci (odbędzie się ono w trakcie rekolekcji szkolnych).

4. W piątek o godz. 17:oo nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Msza św. O godz. 19:oo Droga Krzyżowa dla młodzieży.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba chóru.

6. W przyszłą niedzielę podczas nabożeństwa Gorzkich Żali będzie zbierana składka na przygotowanie Bożego Grobu oraz świąteczną dekorację kościoła.

7. W przyszła niedzielę na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i zespołu synodalnego. Bardzo prosimy wszystkich o obecność.

8. W okresie Wielkiego Postu w zakrystii można nabywać baranki i paschaliki na stół wielkanocny; dochód jest przeznaczony na działalność Caritas.

9. Drogą elektroniczną można dokonywać zapisów do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w piątek 5 kwietnia (Msza św. na rozpoczęcie o godz. 19:3o). Szczegóły na plakatach.

10. W związku z licznymi zapytaniami informujemy wszystkich uczestników pielgrzymki do Wilna, iż dokumentem upoważniającym przekroczenie granicy z Litwą jest ważny dowód osobisty lub paszport. Prosimy o sprawdzenie ważności swoich dokumentów. Prosimy także te osoby które jeszcze nie wpłaciły zaliczki o dokonanie tego w najbliższym czasie u ks. Piotra.

11. Grupa Młodzieżowa działająca przy naszej Parafii zaprasza na Misterium Męki Pańskiej pt. „Jak mam Go miłować?” Premiera odbędzie się 31 marca (niedziela) w Domu Ludowym w Jadownikach o godz. 19:oo. Wstęp wolny. Kolejne przedstawienia: 7 kwietnia (niedziela) – Dom Ludowy w Jadownikach godz. 19:oo; 14 kwietnia (Niedziela Palmowa) – kościół w Jasieniu godz. 19:oo 19 kwietnia (Wielki Piątek) – kościół w Jasieniu godz. 22:3o. Szczegóły na plakatach.