1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o (dla młodzieży), 10:oo (dla dzieci) i 11:3o (prymicyjna ks. Jakuba Bączka). O godz. 16:oo nabożeństwo majowe i po nim Msza św.

2. W ciągu tygodnia w kościele codziennie o godz. 18:oo Msza św. i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do udziału.

3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w piątek: święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
— w sobotę: wspomnienie św. Justyna męczennika

4. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje (tzw. dni krzyżowe). Zwyczajem lat poprzednich o godz. 19:oo będziemy się modlić przy krzyżach i figurach przydrożnych:
— w poniedziałek: przy ul. Wiśnickiej – Granice
— we wtorek: przy ul. Klonowej – Skotnica Dolna
— w środę: przy ul. Wiedeńskiej – Bugaj
Zapraszamy wszystkich okolicznych mieszkańców do udziału w tej modlitwie. Gromadźmy się wcześniej w wyznaczonych miejscach, aby przed rozpoczęciem Mszy św. odśpiewać Litanię Loretańską. Prosimy także o włączenie się do liturgii (przygotowanie czytań i śpiewów, zapewnienie posługi ministrantów).

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota czerwca. O godz. 6:3o Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP; o godz. 17:15 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę modlitewną św. O. Pio, o godz. 18:oo Msza św. z kazaniem.

6. W sobotę rozpoczniemy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św., która przypada w niedzielę za dwa tygodnie. Będziemy je sprawować codziennie wieczorem.

7. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po południu nie będzie Mszy św. w kościele. O godz. 15:45 na cmentarzu nabożeństwo czerwcowe a o godz. 16:oo Msza św. i modlitwy za zmarłych (w razie niepogody nabożeństwo odbędzie się w kościele). Zachęcamy do uczestnictwa w tej modlitwie za naszych bliskich zmarłych. Prosimy też o uporządkowanie grobów na ten dzień.

8. P.O. Akcji Katolickiej zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy, która odbędzie się w sobotę 9 czerwca. Zapisów można dokonywać w zakrystii.