1. Msze św. z naukami stanowymi o godz. 7:oo, 8:3o (dla młodzieży), 10:oo (dla dzieci), 12:oo oraz o godz. 16:oo połączona z nieszporami. Po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17:oo) na plebanii odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej i parafialnego zespołu synodalnego Wszystkich członków bardzo prosimy o obecność.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w poniedziałek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu kapłana i doktora Kościoła
— we wtorek: święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie
— w czwartek: wspomnienie św. Jana Bosko kapłana

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota lutego. Możliwość spowiedzi w środę (dla dzieci), w czwartek (dla młodzieży) oraz w piątek (dla dorosłych) – we wszystkie dni rozpoczęcie o godz. 16:oo.

4. W środę Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 17:oo.

5. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 17:oo. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów III kl. gimnazjum oraz VIII kl. szkoły podstawowej.

6. W piątek Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6:3o. O godz. 17:oo Msza św. i modlitwy do Miłosierdzia Bożego a następnie adoracja prywatna. Adorację zakończymy śpiewem Litanii do Najświętszego Serca P. Jezusa, po którym zostanie odprawiona Msza św. z nauką dla młodzieży (o godz. 19:oo). Pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej. Składka na tacę w pierwszy piątek jest przeznaczona na misyjne dzieło kościoła. W piątek też odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną: ks. Marek od godz. 8:oo, ks. Piotr od godz. 13:3o.

7. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego (M.B. Gromnicznej). Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 07:oo, 09:oo, 11:oo oraz 17:oo (z nabożeństwem pierwszej soboty). Składka w tym dniu jest przeznaczona na klasztory klauzurowe w naszej diecezji.

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

9. Zwracamy się z zachętą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% podatku na cele pożytku publicznego realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.