1. W naszym kościele Msze św. są dzisiaj sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o i 12:oo. Po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa a następnie Msza św. Podczas Mszy św. o godz. 10:oo będzie uroczystość I Komunii św. – ze względu na sytuację epidemiczną świątynia będzie wtedy dostępna jedynie dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych. Prosimy wszystkich P.T. Parafian o uczestniczenie we Mszy św. o innej godzinie.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
— w poniedziałek: uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 6:3o, 10:3o, 17:oo (z nabożeństwem czerwcowym) oraz 19:oo
— w czwartek: święto NMP Tuchowskiej
— w piątek: święto św. Tomasza apostoła

3. We wtorek zakończy się nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota lipca. Możliwość spowiedzi w środę (dzieci), czwartek (młodzież) oraz piątek (dorośli) – od godz. 17:oo. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 18:oo. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6:3o i 18:oo (składka w tym dniu jest przeznaczona na dzieło misyjne kościoła). W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6:3o; o godz. 17:15 modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez grupę modlitewną św. O. Pio, następnie Msza św. W tym tygodniu będzie także wyjazd do chorych z posługą sakramentalną – w sobotę od godz. 8:oo (jeden kapłan). Chorych do odwiedzin można zgłaszać w zakrystii.

5. Od przyszłego tygodnia przez cały okres wakacji Msze św. w niedziele będą sprawowane o godz. 7:oo, 9:oo, 11:oo i 16:oo.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych (po Mszy św. o godz. 7:oo i 11:oo).

7. W lipcu w sprawach biurowych należy zwracać się do ks. Piotra.