1. W naszym kościele Msze św. są dzisiaj sprawowane o godz. 7:oo, 9:oo i 11:oo. Po południu o godz. 16:oo nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa (zakończenie) a następnie Msza św.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • we wtorek: święto NMP Tuchowskiej
  • w sobotę: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej dziewicy
  1. Od jutra w dni powszednie okresu wakacyjnego (lipiec i sierpień) Msze św. wieczorne będą sprawowane tylko w środy z nowenną do MB  Nieustającej Pomocy oraz w piątki z nabożeństwem do  Miłosierdzia Bożego; w pozostałe dni Msza św. będzie tylko rano.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i  pierwsza sobota lipca. Możliwość spowiedzi w środę (dzieci), czwartek (młodzież) oraz piątek (dorośli) ‑ od godz. 17:oo. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 18:oo. W piątek Msza św. i  nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6:3o i  18:oo. Składka w tym dniu jest przeznaczona na dzieło misyjne kościoła. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8:oo (jeden kapłan). W  sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6:3o. O  godz. 17:15 modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez grupę modlitewną św. O. Pio, następnie Msza św.
  3. W lipcu w sprawach biurowych należy zwracać się do ks. Piotra.
  4. „Parafia wspólnotą uczniów Chrystusa” to hasło XXXVII Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17–25 sierpnia 2019 r. W kancelarii parafialnej przez cały lipiec można zapisać się do uczestnictwa w tej pielgrzymce.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W dniach od 1 do 9 lipca 2019 r. sanktuarium NMP w Tuchowie będzie obchodzić uroczystości odpustowe. Dokładny plan odpustu znajduje się na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy wszystkich do  zainteresowania i uczestnictwa w tym wydarzeniu.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Parafii: s.  Zakrystiance oraz wszystkim przygotowującym ołtarze procesyjne; lektorom i ministrantom; chórowi parafialnemu; noszącym sztandary, feretrony i baldachim; dzieciom pierwszokomunijnym i dzieciom sypiącym kwiaty; strażakom OSP i mieszkańcom, którzy przyozdobili obejścia na trasie procesji – Bóg zapłać!