1. Msze św. o godz. 7:oo, 8:3o (dla młodzieży), 10:oo (dla dzieci) i 12:oo. O godz. 15:3o Droga Krzyżowa (prowadzi P.O. Caritas), o godz. 16:oo nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym (będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczną dekorację kościoła) a po jego zakończeniu Msza św.

2. Po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 17:3o) na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i zespołu synodalnego. Bardzo prosimy wszystkich o obecność.

3. W środę o godz. 17:3o nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci a następnie Msza św. i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

4. W środę po nabożeństwie wieczornym na spotkanie w Domu Parafialnym zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota kwietnia. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem nabożeństwa.

6. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 18:oo. Zapraszamy na to nabożeństwo uczniów VII kl. szkoły podstawowej.

7. W piątek pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej. Składka na tacę w pierwszy piątek jest przeznaczona na misyjne dzieło kościoła. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6:3o.

8. W piątek o godz. 17:3o rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Program jest umieszczony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej Parafii. Zapraszamy wszystkich P.T. Parafian do udziału w naszej wielkopostnej refleksji. Rekolekcje będzie prowadził ks. Andrzej Liszka – diecezjalny opiekun grup modlitewnych św. O. Pio.

9. W piątek także Mszą św. sprawowaną w naszym kościele parafialnym o godzinie 19:3o rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jasienia do Szczepanowa, Pasierbca, Lipnicy Murowanej lub Strzelec Wielkich. Zapisy możliwe są do piątku włącznie. W tym dniu od godziny 17:oo w sali Domu Parafialnego będzie otwarte biuro EDK. Należy odebrać rozważania na trasę i plan drogi. Będzie jeszcze możliwe dokonanie wtedy zapisu. Zachęcamy aby każdy uczestnik zabrał na trasę drewniany krzyż. Szczegółowe informacje na facebooku https://www.facebook.com/JASIEN.EDK

10. Próba chóru w tym tygodniu odbędzie się we czwartek.

11. Od bieżącego tygodnia zmienia się pora sprawowania wieczornych Mszy św. (o godz. 18:oo) oraz wieczorne godziny urzędowania kancelarii parafialnej (środa oraz piątek od godz. 19:oo – 20:oo); rano bez zmian. W związku z rekolekcjami w piątek bieżącego tygodnia kancelaria nie będzie czynna.

12. W zakrystii można nabywać baranki wielkanocne i paschaliki; włączamy się w ten sposób w dzieło Caritas i pomoc najuboższym.

13. Grupa Młodzieżowa działająca przy naszej Parafii zaprasza na Misterium Męki Pańskiej pt. „Jak mam Go miłować?” dzisiaj w Domu Ludowym w Jadownikach o godz. 19:oo. Wstęp wolny.