1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkich członków i ich zaangażowanie powierzamy w naszej modlitwie P. Bogu.
    Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo. Po każdej Mszy św. wobec Najświętszego Sakramentu odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Oddania – można uzyskać odpust zupełny, przy wypełnieniu zwykłych warunków. Po południu o godz. 16:oo różaniec za zmarłych i następnie Msza św.
    Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na potrzeby parafialne.
    – w poniedziałek: wspomnienie św. Cecylii dziewicy i męczennicy
    – w środę: wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy męczenników wietnamskich
  3. W środę zapraszamy na Mszę św. i nowennę do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo; w piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:oo.
  4. W piątek po wieczornym nabożeństwie odbędzie się próba chóru.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu – początek nowego roku liturgicznego. Na Mszę św. o godz. 8:3o zapraszamy młodzież; o godz. 10:oo Msza św. dla dzieci.
    Przez cały okres Adwentu w zakrystii będzie można nabyć świece Caritas, które zapalimy na wigilijnym stole. Ofiary przy tym składane są przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  6. W przyszłą niedzielę przypada 12. rocznica konsekracji bp. Andrzeja Jeża. Osobę Pasterza naszej Diecezji i jego posługę polecamy modlitwie wszystkich Parafian.