1. Dzisiaj w naszej Ojczyźnie obchodzimy XXIV Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Przy kościele odbywa się zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; o godz. 16:oo nabożeństwo różańcowe i po nim Msza św.
  2. W ciągu tygodnia Msza św. i nabożeństwo różańcowe (prowadzone przez dzieci i młodzież) będą sprawowane codziennie o godz. 18:oo. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
    — we wtorek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa dziewicy i doktora Kościoła
    — w środę: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
    — w czwartek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego biskupa i męczennika
    — w piątek: święto św. Łukasza ewangelisty (święto patronalne Służby Zdrowia)
  4. W piątek po nabożeństwie wieczornym odbędzie się próba chóru.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Składka na tacę będzie przeznaczona na cele misyjne.
  6. Można zabierać kartki na wypominki listopadowe i roczne, które znajdują się na ołtarzach bocznych. Wypełnione składamy w zakrystii lub kancelarii (do końca października).