1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień misyjny – modlimy się za misjonarzy i kraje misyjne. Dzisiejsza składka na tacę będzie przeznaczona na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary (na cele misyjne). Msze św. będą dziś sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo i 12:oo; o godz. 16:oo nabożeństwo różańcowe i po nim Msza św.
    Dzisiaj w Parafii w Gosprzydowej odpust ku czci św. Urszuli z towarzyszkami – suma o godz. 11:oo.
    — we wtorek: uroczystość św. Jana Pawła II patrona Małopolski
  3. W ciągu tygodnia Msza św. i nabożeństwo różańcowe (prowadzone róże różańcowe wg grafiku) o godz. 18:oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w naszej modlitwie.
  4. W poniedziałek po wieczornym nabożeństwie na plebanii odbędzie się spotkanie P.O. Caritas.
  5. W piątek po nabożeństwie wieczornym odbędzie się próba chóru.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy liturgiczną uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu, wobec nadchodzącej uroczystości Wszystkich Świętych, organizujemy także pochód świętych. Rozpocznie się on na parkingu przy ochronce o godz. 9:3o i przejdzie do kościoła na Mszę św. o godz. 10:oo. Zapraszamy do udziału wszystkie dzieci (mogą być całe rodziny) przebrane w stroje swoich świętych patronów. Na Mszę św. o godz. 8:3o zapraszamy młodzież. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele parafialne.
  7. Można zabierać kartki na wypominki listopadowe i roczne, które znajdują się przy ołtarzach bocznych. Wypełnione składamy w zakrystii lub kancelarii do końca października.
  8. P.O. Akcji Katolickiej przed uroczystością Wszystkich Świętych zaprasza na kiermasz ciasta. Odbędzie się on w Domu Parafialnym w przyszłą niedzielę (27 października) po każdej Mszy św. Dochód będzie przeznaczony na pomoc powodzianom.
  9. Informujemy, że w poniedziałek (21 października) oraz w środę (23 października) ul. ks. Mazurkiewicza (na odcinku od szkoły do domu dziecka) będzie nieprzejezdna ze względu na asfaltowanie.