1. Msze św. z naukami misyjnymi będą sprawowane o godz. 7:oo, 8:3o, 10:oo; o godz. 12:oo zakończenie Misji świętych i poświęcenie krzyża misyjnego. O 16:oo. Msza św. połączona z nieszporami. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na cele Misji Świętych.
  2. Od wtorku 30 kwietnia przez cały miesiąc maj o godz. 18:oo będzie sprawowana Msza św. i nabożeństwo majowe. Zapraszamy do udziału. Zachęcamy także do podtrzymywania zwyczaju gromadzenia się przy krzyżach i kaplicach przydrożnych na majowe uwielbienie Najświętszej Maryi Panny poprzez wspólny śpiew Litanii Loretańskiej.
    — w poniedziałek: wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
    — w czwartek: wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
    — w piątek: uroczystość NMP Królowej Polski (Msze św. będą sprawowane o godz. 7:oo z nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca P. Jezusa, 9:oo, 11:oo oraz 17:oo z nabożeństwem majowym)
    — w sobotę: wspomnienie św. Floriana męczennika
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota maja. Możliwość spowiedzi w środę i czwartek pól godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  5. W czwartek Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie oraz modlitwy o powołania o godz. 18:oo.
  6. W sobotę Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6:3o. O godz. 17:15 modlitwa różańcowa prowadzona przez grupę modlitewną św. O. Pio, o godz. 18:oo Msza św. i nabożeństwo majowe.
  7. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych z posługą sakramentalną.
  8. W przyszłą niedzielę będzie zmiana tajemnic różańcowych.
  9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10:oo będzie uroczystość Pierwszej Komunii Świętej uczniów kl. III. Prosimy, aby osoby nie związane bezpośrednio z uroczystością uczestniczyły we Mszy św. o innej porze. Spowiedź św. dla dzieci będzie w sobotę o godz. 8:oo. Rodziny dzieci (o ile nie skorzystały ze spowiedzi misyjnej) zapraszamy do spowiedzi w tygodniu.
  10. W zakrystii można dokonywać wpłat na utrzymanie czystości w kościele. W maju prosimy o to mieszkańców ulic: ks. Mazurkiewicza, Nowy Świat oraz Sądecka.
  11. W przyszłą niedzielę parafia w Uszwi obchodzi uroczystość odpustową ku czci św. Floriana – suma o godz. 11:oo.